Philip von Schantz litografi

256851

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vättar, signerad v. Schantz 85, 117/150, färglitografi, ca 38x49 cm

Fack 13

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (25 bud)
1377177
1 900
1377175
1 800
1377129
1 700
1377174
1 600
1377129

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.