Stolar 6 st

256850

STOLAR, 6 st, 1800-talelets slut, bonad lövträfanér, svarvade ben, sits i rött tyg

Slitage och lagningar

Rum 4

Stolar 6 st

Budhistorik (7 bud)
1373198
1 300
1368399
1373197
1368399
450
1369304

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.