Peter Dahl bok och litografi ur Fredmans epistlar

256849

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistlar, bok i bibliofilupplaga, 1984, signerade och numrerad Peter Dahl 234/350, grönt skinnband i clothbox, den tillhörande litografien "Fredmans följe" medföljer

Ytslitage

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Handskrifter

Rum 1

Budhistorik (39 bud)
1376665
5 000
1376667
4 800
1376665
4 600
1376664
4 400
1376664
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.