Olle Svanlund oljemålning

256848

SVANLUND, Olle (1909-1996): Gårdsmotiv med människor och hund, signerad och daterad 47, olja på duk, 59x74 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Olle Svanlund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1376370
2014-07-23 10:20:00

2014-07-23 kl 21:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.