Peter Dahl litografi

256847

DAHL, Peter (född 1934): "Tre gracer", signerad och daterad Peter Dahl -85, 20/210, färglitografi, ca 56x37 cm

Fack 15

Peter Dahl litografi
Budhistorik (24 bud)
1376936
1 900
1376935
1 800
1371522
1 700
1369856
1 600
1371521

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.