Philip von Schantz litografi

256845

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vattenmeloner, signerad och daterad v. Schantz 85, P.T, färglitografi, ca 42x56 cm

Fack 15

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (21 bud)
1377343
1 800
1377397
1 700
1377343
1 600
1377392
1377343
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.