Philip von Schantz litografi

256843

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med plommon och citron, signerad och daterad v. Schantz 98, 57/100, färglitografi, ca 34x51 cm

Fack 1

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (18 bud)
1377571
1 800
1377395
1 700
1377570
1 600
1377395
1377182
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.