Philip von Schantz litografi

256842

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Druvor i vit vas, signerad och daterad v. Schantz 87, P.T, färglitografi, ca 66x50 cm

Fack 6

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (23 bud)
1376921
1376734
1376734
1 800
1376618
1 700
1376439
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.