Philip von Schantz litografi

256841

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Druvor i skål, signerad och daterad v. Schantz 89, P.T, färglitografi, ca 59,5x50 cm

Fack 6

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (18 bud)
1376591
1375621
1 400
1375355
1 300
1369865
1375354

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.