Joakim Allgulander litografi

256840

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Moonwalk", signerad och numrerad Joakim Allgulander 54/240, färglitografi, 42x59,5 cm; oramad

Rum 1

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (2 bud)

1376581
1374993

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.