Joakim Allgulander litografi

256838

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 74/240, färglitografi, 42x62 cm; oramad

Rum 1

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (11 bud)
1378840
1 400
1378608
1 300
1378606
1378604
1377671

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.