Joakim Allgulander litografi

256836

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 151/240, färglitografi, 42x61 cm

Rum 1

Joakim Allgulander litografi

Budhistorik (8 bud)
1378570
1378559
600
1378378
550
1378064
500
1378063
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.