Joakim Allgulander litografi

256835

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 14/230, färglitografi, 45x74 cm

Rum 1

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (2 bud)

1377121
1370841
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.