Roland Svensson litografi

256834

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Segel och sommar", signerad Roland S, 207/350, färglitografi, ca 42x55 cm

Fack 7

Roland Svensson litografi
Budhistorik (24 bud)
1376858
1 900
1376171
1 800
1373302
1 700
1371000
1 600
1372109
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.