Joakim Allgulander litografi

256833

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Kansas City", signerad, 34/50, litografi, 50x36 cm; oramad

Rum 1

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (12 bud)
1376763
1376647
2 800
1376635
2 600
1376585
2 400
1376579

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.