Tony Landberg fotografi

256832

LANDBERG, Tony (född 1941): "Ulf Lundell Café Opera", signerad och numrerad 4/7, pigmentutskrift på fineart papper, 77x91 cm

Konst, Fotografi

Rum 11

Tony Landberg fotografi
Budhistorik (12 bud)
1375657
1374292
3 800
1373835
3 400
1373502
3 200
1370890
2 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.