Pehr Axel Pehrson litografi

256831

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -84, 314/385, färglitografi, ca 41x55 cm

Fack 3

Pehr Axel Pehrson litografi
Budhistorik (20 bud)
1376421
1375946
1 400
1376419
1 300
1375946
1376418

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.