Bengt Landin litografi

256830

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad och daterad Bengt Landin 1974, 66/85, färglitografi, bladmått 47x78,5 cm

Fack 6

Bengt Landin litografi
Budhistorik (2 bud)

1369911
1368599

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.