Harry Booström oljemålning

256829

BOOSTRÖM, Harry (1917-1996) Komposition, osignerad, olja på pannå, 121x143 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 6

Harry Booström oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1376923
3 600
1376919
3 400
1376919
3 200
1376290
1376290
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.