Sandro Chia etsning

256828

CHIA, Sandro (född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, bladmått 127x97 cm

Kundcenter

Sandro Chia etsning

Budhistorik (15 bud)
1374064
4 600
1373833
4 400
1373504
1373393
3 600
1370619
2 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.