PG Thelander etsning

256827

THELANDER, P. G. (född 1936): Lejon och pingvin, signerad och numrerad P.G. Thelander 24/50, etsning, delvis handkolorerad, ca 52x67 cm

Fack 18

PG Thelander etsning
Budhistorik (29 bud)
1376876
6 000
1376875
5 800
1376874
5 600
1376873
5 400
1376871
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.