Joakim Allgulander

256826

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "LAND", signerad, 50/210, litografi, 33x75 cm

Rum 1

Joakim Allgulander

Budhistorik (6 bud)
1376845
550
1376829
500
1376430
450
1375635
1375520

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.