Hans Viksten litografi

256818

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Människouggla", signerad och daterad Viksten 77, litografi, 100/310, 50x37 cm

Fack 9

Hans Viksten litografi

Budhistorik (19 bud)
1376046
1 300
1376045
1376043
1376044
1376043
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.