Hans Viksten 2 tavlor

256817

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): 2 st, "Spelmansglädje", akvarell, signerad och daterad Viksten 87T, "Lövdungen", färglitografi, PT, signerad Viksten 78, med dedikation, 24x21 cm

Fack 5

Hans Viksten 2 tavlor

Budhistorik (1 bud)

1367454
2014-07-13 16:19:52

2014-07-22 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.