Hans Viksten akvarell

256815

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): Motiv med kvinnlig torso, signerad och daterad Viksten 83T, akvarell, 29x22 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Hans Viksten akvarell

Budhistorik (2 bud)

1374342
1366226

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.