Hans Viksten akvarell

256813

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Totembild", signerad och daterad Viksten 87F, akvarell, 33x24 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Hans Viksten akvarell

Budhistorik (2 bud)

1366567
1366227

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.