Hans Viksten blandteknik

256812

VIKSTEN, Hans, (1926-1987):2 st "Undervattensvärld vid Catalina", " Magiska ugglor", signerade och daterade Viksten 81 resp 87, blandteknik, 22x17 resp 29,5x21 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Hans Viksten blandteknik

Budhistorik (11 bud)
1375365
1375377
1375365
1 400
1375376
1 300
1375365

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.