Hans Viksten akvarell

256811

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Solsigill", signerad och daterad Viksten 75 Paris, akvarell på papper, 31x23 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Hans Viksten akvarell

Budhistorik (2 bud)

1367450
1366225

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.