Karl Axel Pehrson färglitografier

256807

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): (6), ur "Vyer från Nigalsor", ursprungligen 7 st färglitografier, signerade K. A. Pehrson -75, 234/360, 21x27 vardera, ramade

Nr 5 saknas

Fack 2

Budhistorik (5 bud)
1376084
1376077
2 600
1371689
1 800
1370960
1370030

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.