Hans Viksten oljemålning

256806

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Kontakt", signerad Viksten-67F, olja på duk, 39x50 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1375419
1 800
1375438
1 700
1375419
1 600
1375404
1375417

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.