Flaskschatull

256804

FLASKSCHATULL, 1800-tal med 3 flaskor, mahognyfanér med intarsia, höjd 21, 21x12 cm

smärre slitage

Diverse

Monter 14

Flaskschatull

Budhistorik (5 bud)
1374910
500
1373851
450
1365814
1373850
1365814

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.