Hans Viksten litografier

256803

VIKSTEN, Hans (1926-1987): 2 st, "Desy och jag", "En Viksten", signerade Viksten 153/200 resp HC, litografier, 41x61 resp 34x45 cm

Fack 6

Hans Viksten litografier

Budhistorik (2 bud)

1374582
1367455

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.