Bengt Lindström färglitografi

256801

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, 150/150, 73x53 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (5 bud)
1376026
550
1376010
500
1376009
450
1375706
1371592

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.