Olle Bonniér färglitografi

256800

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, samt signerad och daterad i tryck OB -50, numrerad 108/115, färglitografi, bildstorlek 31x34,5 cm

Gulnader

Fack 13

Olle Bonniér färglitografi

Budhistorik (36 bud)
1375929
3 400
1375930
3 400
1375929
3 200
1375928
1375925
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.