Hans Viksten oljemålning

256799

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Ateljén med min vresiga kamin", signerad H Viksten -64S, olja på duk, 80x60 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1375902
1375398
1375204
900
1375203
650
1367452
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.