Ingela Palmertz färglitografi

256797

PALMERTZ, Ingela (född 1941): Geometrisk komposition, signerad och numrerad Ingela Palmertz 82/130, färglitografi 41x38 cm

Fack 7

Ingela Palmertz färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1376411
700
1368778
650
1376406
650
1368778
600
1376405
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.