Hans Viksten oljemålning

256796

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition, signerad H Viksten -67V, olja på duk, 60x90 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Hans Viksten oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1375436
1375435
2 800
1375434
2 600
1374330
1367451

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.