Ingela Palmertz färglitografier

256795

PALMERTZ, Ingela (född 1941): (2 st) Geometriska kompositioner, båda signerade Ingela Palmertz, numrerade 82/120 resp 82/140, 41x38 resp 41x38 cm

Fack 7

Budhistorik (9 bud)
1376399
1 700
1376383
1 600
1376137
1375550
1 400
1375550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.