Olle Bonniér färglitografi

256792

BONNIÉR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerad och numrerad O. Bonnier 25/150, färglitografi, 42x33 cm

Fack 6

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1376058
1 400
1376064
1 300
1376058
1376062
1376058

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.