Olle Bonniér färglitografi

256791

BONNIÉR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerad och numrerad O. Bonnier 6/63, färglitografi, 34x58 cm

Fack 3

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1368023
2014-07-14 09:48:02

2014-07-22 kl 21:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.