Roberto Matta färgetsning

256790

MATTA, Roberto (1911-2002): Komposition, färgetsning, signerad, numrerad 25/100, 48,5x37 cm

Fack 4

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (10 bud)
1375265
1 900
1375281
1 800
1375265
1 700
1374807
1 600
1374351

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.