Kandelabrar 1 par 1800-tal

256789

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, förgyllda, behängda med prismor, höjd 45 cm

Smärre bristningar, möjligen senare fot

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1373913
1373895
3 800
1373895
3 600
1373885
3 400
1370672
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.