Enoch Ringnér

256788

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Landskapsbild med hövolmar, signerad och daterad E Ringnér 1919, olja på pannå, 36x52 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Enoch Ringnér

Budhistorik (1 bud)

1375614
2014-07-22 14:29:55

2014-07-22 kl 17:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.