Ludvig Richarde olja på duk

256787

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Motiv med fartyg, signerad L. Richarde, olja på duk, 77x136 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Ludvig Richarde olja på duk

Budhistorik (32 bud)
1376096
3 400
1376079
3 200
1376092
3 200
1376079
1376086

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.