Gunnar Johnsson porträtt och stilleben

256785

JOHNSSON, Gunnar (f. 1917-2007): 2 st., stilleben resp självporträtt, signerade, blandteknik på pannå, 27x34 resp, 33x25 cm

ytskador

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (1 bud)

1374573
2014-07-21 13:20:42

2014-07-22 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.