Gunnar Johnsson kompositioner

256784

JOHNSSON, Gunnar (f. 1917-2007): 2 st., Kompositioner, signerade,blandteknik/olja på pannå, 15x98 resp. 19x68 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Rum 6

Gunnar Johnsson kompositioner

Budhistorik (1 bud)

1376125
2014-07-22 21:52:54

2014-07-22 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.