Ture Malmberg oljemålning

256782

MALMBERG, Ture (Åland 1894-1968): "Kastellholmen" motiv från Åland , signerad och daterad T. Malmberg 1935, olja på duk, 35x50 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ture Malmberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1376023
1 600
1376013
1376012
1 300
1375994
1375348
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.