Thore Andersson oljemålning

256781

ANDERSSON, Thore (1919-2002): Stilleben med tulpaner, signerad, olja på pannå, 46x52 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Thore Andersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1375249
600
1374180
500
1366605

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.