Sonja Eriksson oljemålning

256780

ERIKSSON. Sonja (f 1920); Interiör med figurer, signerad och daterad Sonja Eriksson 73, olja på duk, 41x67 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Sonja Eriksson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1375705
1370152

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.