Gunnar Johnson blandteknik

256778

JOHNSON, Gunnar (1917-2007): "Landskap", signerad G Johnson, daterad á tergo 1967, blandteknik, ca 70x50 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Gunnar Johnson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1377622
500
1370627
450
1370627
1368039

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.